Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
27
marca

"Usługi Partnerskie" dla Trenerów i Klubów

Dodane 27.03.2015 przez TrainerPRO

 

Od początku istnienia marki TrainerPRO każdy kolejny dzień przynosi mały krok na drodze rozwoju agencji. Liczne aspekty tej wielotorowej pracy zostały wykoncypowane na długofalową perspektywę. Perspektywę, mającą na celu szeroki zakres pomocy Trenerom i wsparcie w profesjonalizowaniu Klubów. Tylko wówczas podniesie się poziom rodzimego futbolu. Z tego tytułu - cieszymy się, że możemy Wam dzisiaj zasygnalizować nowe możliwości, jakie otwierają się podczas współpracy z nami.

czytaj dalej...

2015
23
marca

Kontakt w celu rejestracji

Dodane 23.03.2015 przez TrainerPRO

 

W minionych dniach kilku kolejnych Trenerów wyraziło chęć współpracy z marką TrainerPRO. Przy tej okazji chcemy wyjaśnić jedną techniczną kwestię, która kilka razy pojawiła się w wiadomościach od szkoleniowców. Strona internetowa agencji to nie portal, a rejestracja w bazie danych nie odbywa się za pomocą uzyskania identyfikatora i hasła.
 

czytaj dalej...

2015
17
marca

Nowa promocja dla Trenerów

Dodane 17.03.2015 przez TrainerPRO

 

Od pewnego czasu obowiązuje bardzo ciekawa promocja dla Klubów, które skontaktują się z nami w celu podjęcia współpracy. Chcemy nagrodzić również aktywnych Trenerów, dlatego uruchamiamy ofertę specjalną dla wszystkich szkoleniowców. Do uzyskania dodatkowych profitów potrzebna jest rejestracja w bazie danych marki TrainerPRO.

czytaj dalej...

2015
11
marca

Zmiana w kadrze zespołu marki TrainerPRO

Dodane 11.03.2015 przez TrainerPRO

 

Dziś dobiegła końca współpraca marki TrainerPRO z Panem Wojciechem Bajakiem, zajmującym się sferą działań marketingowych. Personalia następcy na stanowisku Współpracownika ds. marketingu zostaną podane do publicznej wiadomości w momencie wyłonienia odpowiedniego kandydata.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo