Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
23
marca

Kontakt w celu rejestracji

Dodane 23.03.2015 przez TrainerPRO

 

W minionych dniach kilku kolejnych Trenerów wyraziło chęć współpracy z marką TrainerPRO. Przy tej okazji chcemy wyjaśnić jedną techniczną kwestię, która kilka razy pojawiła się w wiadomościach od szkoleniowców. Strona internetowa agencji to nie portal, a rejestracja w bazie danych nie odbywa się za pomocą uzyskania identyfikatora i hasła.
 

czytaj dalej...

2015
17
marca

Nowa promocja dla Trenerów

Dodane 17.03.2015 przez TrainerPRO

 

Od pewnego czasu obowiązuje bardzo ciekawa promocja dla Klubów, które skontaktują się z nami w celu podjęcia współpracy. Chcemy nagrodzić również aktywnych Trenerów, dlatego uruchamiamy ofertę specjalną dla wszystkich szkoleniowców. Do uzyskania dodatkowych profitów potrzebna jest rejestracja w bazie danych marki TrainerPRO.

czytaj dalej...

2015
11
marca

Zmiana w kadrze zespołu marki TrainerPRO

Dodane 11.03.2015 przez TrainerPRO

 

Dziś dobiegła końca współpraca marki TrainerPRO z Panem Wojciechem Bajakiem, zajmującym się sferą działań marketingowych. Personalia następcy na stanowisku Współpracownika ds. marketingu zostaną podane do publicznej wiadomości w momencie wyłonienia odpowiedniego kandydata.

czytaj dalej...

2015
9
marca

Wsparli warsztaty piłkarskie

Dodane 09.03.2015 przez TrainerPRO

 

IX edycja warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" odbyła się pod koniec lutego w Krakowie. Niestandardowe przedsięwzięcie Marcina Gabora, podczas którego prelegent przedstawia autorską filozofię piłkarską oraz tłumaczy szczegółowo zagadnienia taktyczne, tradycyjnie zyskuje grono partnerów. Tym razem chcemy podziękować za pomoc w organizacji przedstawicielom firm CMI Kredyt oraz Bacówka "Biały Jeleń".

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo